Nowy Fanpage Złotej Leszczyny

admin 1

Fanpage to strona na portalu społecznościowym Facebook, za pomocą której można promować firmę, markę, produkt, usługę lub osobę oraz organizować konkursy i informować o aktualnych wydarzeniach . Pozwala na zebranie fanów w jednym miejscu sieci internetowej.

Od początku istnienia naszego zespołu posiadaliśmy taki rodzaj strony ,na którym informowaliśmy o wydarzeniach, koncertach itp.

Niestety po wakacjach nasz „stary” profil znikł z wirtualnego świata . Niektórzy tego nie zauważyli co niektórzy zaczęli dopytywać – dlaczego ?!

Po długich rozmowach postanowiliśmy powrócić i z czasem odtworzyć co było najważniejsze w naszym dorobku. Od Listopada 2018 roku  powracamy z podwójną siłą. Pierwsza siła to ponowny powrót do Facebooka z nowym profilem (NOWY BANER PONIŻEJ). Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych fanów do polubienia naszego nowego profilu i miłe słowa otuchy 🙂

 

Druga siła to strona internetowa !!! Pod adresem zlotaleszczyna.pl znajdziecie państwo wszystko co aktualne z filmami, piosenkami naszego autorstwa. Nowy terminarz naszych koncertów oraz wiele informacji o nas i o naszych zaprzyjaźnionych zespołach. Zapamiętaj nasze logo i zapisz do ulubionych.

 

 

One thought on “Nowy Fanpage Złotej Leszczyny

Comments are closed.

Next Post

Zaproszenie na Jarmark Bożonarodzeniowy w Krotoszycach

W imieniu organizatora i naszym zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wizyty w pałacu w miejscowości Krotoszyce koło Złotoryi.