Wiosenne plany Złotej Leszczyny…

350 obserwatorów Złotej Leszczyny i… nowa płyta !!!

Zespół Złotej Leszczyny po przerwie zimowej wznawia działalność na scenie folklorystycznej. Okres zimowy przespany na stronie internetowej ,ale w rzeczywistości nie był okresem straconym. Od kilkunastu dni mamy nowy wiosenny ubiór strony i nowe nadzieje na przyszłość.

Od kilku tygodni szlifujemy głosy na próbach tworząc repertuar na nowy sezon 2024, który wkrótce wystartuje z nadchodzącym ciepłem. Efektem ocieplenia będzie kolejna płyta naszego zespołu 🙂

W przyszłym tygodniu pierwsza próba nagrania kolejnej płyty … o szczegółach poinformujemy na naszej stronie i profilu społecznościowym wszystkich obserwatorów i tych co nas lubią.

Obserwatorów mamy dokładnie 350 !!! ale tych lubiących jest troszku mniej 🙂 Statystyki swoje a my swoje i do przodu….Jest Was coraz więcej za co dziękujemy !!! i czekamy na kolejne jubileusze.

Radio Wrocław w niedzielny poranek prezentuje występy folklorystyczne zespołów Dolnego Ślaska i również Złotej Leszczyny.

Już wkrótce nowa rywalizacja z udziałem naszego zespołu . Po 9 latach wracamy do rankingu słuchaczy radia i pasjonatów folkloru na Dolnym Śląsku .